Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

5 hvězdičkové ubytování v Peci pod Sněžkou, Česká republika

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Pec pod Sněžkou věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel v Peci pod Sněžkou, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Aparthotely v Peci pod Sněžkou , Apartmány v Peci pod Sněžkou , Chaty v Peci pod Sněžkou , Horské chaty v Peci pod Sněžkou , Hostely v Peci pod Sněžkou , Hotely v Peci pod Sněžkou , Penziony v Peci pod Sněžkou , Penziony – hostince v Peci pod Sněžkou , Prázdninové domy v Peci pod Sněžkou , Ubytování v soukromí v Peci pod Sněžkou

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování v Peci pod Sněžkou, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku v Peci pod Sněžkou se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu v Peci pod Sněžkou, apartmán v Peci pod Sněžkou, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 5 hvězdičkové ubytování

zobrazeno: 1–1 (z 1)

Apartment SKI 5***** Apartmány, Pec pod Sněžkou

Apartmány, Apartment SKI
0

Pec pod Sněžkou 207, Pec pod Sněžkou, Česká republika

Do centra města Pec pod Sněžkou: ~0.2 km | Zobrazit hotel na mapě

Apartment SKI is an apartment in Pec pod Sněžkou, 900 metres from Ski Slope Javor and 1.5 km from Bramberk. The Ski Slope Zahrádky is within 1.6 km of the apartment, and free WiFi is provided. The apartment includes a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu