Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Pec pod Sněžkou 4****, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Apartmán Pec pod Sněžkou a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Pec pod Sněžkou (Apartmány), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Pec pod Sněžkou. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Pec pod Sněžkou může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Pec pod Sněžkou se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Pec pod Sněžkou vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9

Apartmán Pec pod Sněžkou 4**** (Apartmány), Pec pod Sněžkou

Pec pod Snezkou 314, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Pec pod Sněžkou
Apartmán Pec pod Sněžkou 1Apartmán Pec pod Sněžkou 2Apartmán Pec pod Sněžkou 3Apartmán Pec pod Sněžkou 4Apartmán Pec pod Sněžkou 5Apartmán Pec pod Sněžkou 6Apartmán Pec pod Sněžkou 7Apartmán Pec pod Sněžkou 8Apartmán Pec pod Sněžkou 9Apartmán Pec pod Sněžkou 10Apartmán Pec pod Sněžkou 11Apartmán Pec pod Sněžkou 12Apartmán Pec pod Sněžkou 13Apartmán Pec pod Sněžkou 14Apartmán Pec pod Sněžkou 15Apartmán Pec pod Sněžkou 16Apartmán Pec pod Sněžkou 17Apartmán Pec pod Sněžkou 18Apartmán Pec pod Sněžkou 19Apartmán Pec pod Sněžkou 20Apartmán Pec pod Sněžkou 21Apartmán Pec pod Sněžkou 22Apartmán Pec pod Sněžkou 23Apartmán Pec pod Sněžkou 24Apartmán Pec pod Sněžkou 25Apartmán Pec pod Sněžkou 26Apartmán Pec pod Sněžkou 27Apartmán Pec pod Sněžkou 28Apartmán Pec pod Sněžkou 29Apartmán Pec pod Sněžkou 30Apartmán Pec pod Sněžkou 31

Apartmán Pec pod Sněžkou s bezplatným Wi-Fi se nachází v centru města, 250 metrů od lyžařského vleku. V ceně ubytování je zahrnuta karta Guest Card, která hostům poskytuje nejrůznější slevy v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě.

Studio má parketovou podlahu, posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem a koupelnu se sprchou a pračkou. Pro hosty je připraveno ložní prádlo a ručníky a na místě nechybí ani lyžárna.

Apartmán Pec pod Sněžkou dělí 5 minut chůze od obchodů s potravinami a restaurací.

Toto studio leží 1,3 km od lyžařského areálu Javor, 150 metrů od sjezdovky pro začátečníky a 2 km od stanice lanovky, která vás vyveze na Sněžku. Sousední hotel Horizont nabízí bazén, masáže, fitness centrum a squashový kurt. Navštívit můžete také 400 metrů vzdálený Relax Park Pec pod Sněžkou s bobovou dráhou.

Ubytování je vzdáleno 100 metrů od autobusové zastávky Pec pod Sněžkou a na místě lze parkovat zdarma.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Pec pod Sněžkou)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení

Obecné podmínky (Apartmán Pec pod Sněžkou)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Pec pod Sněžkou)

Informujte prosím Apartmán Pec pod Sněžkou o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.