Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán Pod sjezdovkou 4****, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Apartmán Pod sjezdovkou a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán Pod sjezdovkou (Apartmány), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán Pod sjezdovkou. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán Pod sjezdovkou může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán Pod sjezdovkou se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán Pod sjezdovkou vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.7

Apartmán Pod sjezdovkou 4**** (Apartmány), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán Pod sjezdovkou
Apartmán Pod sjezdovkou 1Apartmán Pod sjezdovkou 2Apartmán Pod sjezdovkou 3Apartmán Pod sjezdovkou 4Apartmán Pod sjezdovkou 5Apartmán Pod sjezdovkou 6Apartmán Pod sjezdovkou 7Apartmán Pod sjezdovkou 8Apartmán Pod sjezdovkou 9Apartmán Pod sjezdovkou 10Apartmán Pod sjezdovkou 11Apartmán Pod sjezdovkou 12Apartmán Pod sjezdovkou 13Apartmán Pod sjezdovkou 14Apartmán Pod sjezdovkou 15Apartmán Pod sjezdovkou 16Apartmán Pod sjezdovkou 17Apartmán Pod sjezdovkou 18Apartmán Pod sjezdovkou 19Apartmán Pod sjezdovkou 20Apartmán Pod sjezdovkou 21Apartmán Pod sjezdovkou 22Apartmán Pod sjezdovkou 23Apartmán Pod sjezdovkou 24Apartmán Pod sjezdovkou 25Apartmán Pod sjezdovkou 26Apartmán Pod sjezdovkou 27Apartmán Pod sjezdovkou 28Apartmán Pod sjezdovkou 29Apartmán Pod sjezdovkou 30Apartmán Pod sjezdovkou 31Apartmán Pod sjezdovkou 32Apartmán Pod sjezdovkou 33Apartmán Pod sjezdovkou 34Apartmán Pod sjezdovkou 35Apartmán Pod sjezdovkou 36Apartmán Pod sjezdovkou 37Apartmán Pod sjezdovkou 38Apartmán Pod sjezdovkou 39Apartmán Pod sjezdovkou 40Apartmán Pod sjezdovkou 41Apartmán Pod sjezdovkou 42

Apartmán Pod sjezdovkou se nachází v domě v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou, 100 metrů od lanovky na sjezdovky Javor I a II. V celém domě je zdarma dostupné Wi-Fi a lze v něm bezplatně využívat parkovací garáž.

Jedná se o dvoupodlažní apartmán, který má posezení s plochou kabelovou TV, plně vybavený kuchyňský kout a vlastní koupelnu s fénem. Dům je přístupný na lyžích a nechybí v něm lyžárna.

Pouhých 20 metrů od domu je restaurace, kde si můžete dát snídani. Obchody a další restaurace pak najdete v centru Pece pod Sněžkou, 500 metrů odtud.

V okolí vede mnoho turistických a běžkařských tras. Na autobusovou zastávku dojdete za 5 minut a Jánské Lázně jsou vzdálené 15 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán Pod sjezdovkou)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Pěší turistika, Lyžování, Přímo u sjezdovky, Prodej skipasů, Půjčovna lyžařského vybavení, Lyžařská škola, Lyžárna, Cyklistika

Doprava

Parkovací garáž

Různé

Topení, Výtah, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Apartmán Pod sjezdovkou)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán Pod sjezdovkou)

Upozorňujeme, že v hotovosti lze platit také v EUR.

Informujte prosím apartmán nejméně 1 hodinu před příjezdem, kdy se dostavíte k check-inu. Informujte prosím Apartmán Pod sjezdovkou o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. V den příjezdu se vyžaduje složení zálohy ve výši 50 EUR za případné způsobené škody. Záloha Vám bude v plné výši vrácena, pokud nebudou při kontrole ubytování zjištěny žádné škody.