Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmán u Javoru, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Apartmán u Javoru a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmán u Javoru (Apartmány), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmán u Javoru. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmán u Javoru může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmán u Javoru se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmán u Javoru vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Apartmán u Javoru (Apartmány), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 232 apartmán č. 2 v 1. patře, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmán u Javoru
Apartmán u Javoru 1Apartmán u Javoru 2Apartmán u Javoru 3Apartmán u Javoru 4Apartmán u Javoru 5Apartmán u Javoru 6Apartmán u Javoru 7Apartmán u Javoru 8Apartmán u Javoru 9Apartmán u Javoru 10Apartmán u Javoru 11Apartmán u Javoru 12Apartmán u Javoru 13Apartmán u Javoru 14Apartmán u Javoru 15Apartmán u Javoru 16Apartmán u Javoru 17Apartmán u Javoru 18Apartmán u Javoru 19Apartmán u Javoru 20Apartmán u Javoru 21Apartmán u Javoru 22Apartmán u Javoru 23

Apartmán u Javoru s výhledem na hory se nachází v Peci pod Sněžkou, 400 metrů od sjezdovky Javor a 1 km od Bramberku. Parkování na místě je zdarma.

Apartmán u Javoru má kuchyňský kout s myčkou, lednicí a mikrovlnnou troubou. Připraveny jsou i ručníky a ložní prádlo. Wi-Fi připojení je bezplatné.

Apartmán u Javoru je vzdálen 1,1 km od sjezdovky Zahrádky a 2,7 km od lanové dráhy Portášky. V okolí se hosté mohou věnovat mimo jiné lyžování, pěší turistice a cyklistice. Letiště Pardubice je ve vzdálenosti 75 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmán u Javoru)

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna, Přímo u sjezdovky

Doprava

Parkování na ulici

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle, Televizní programy pro děti

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmán u Javoru)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmán u Javoru)

Informujte prosím Apartmán u Javoru o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.