Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Apartmany Alectis 4****, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Apartmany Alectis a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Apartmany Alectis (Apartmány), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Apartmany Alectis. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Apartmany Alectis může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Apartmany Alectis se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Apartmany Alectis vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.1

Apartmany Alectis 4**** (Apartmány), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 335, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Apartmany Alectis
Apartmany Alectis 1Apartmany Alectis 2Apartmany Alectis 3Apartmany Alectis 4Apartmany Alectis 5Apartmany Alectis 6Apartmany Alectis 7Apartmany Alectis 8Apartmany Alectis 9Apartmany Alectis 10Apartmany Alectis 11Apartmany Alectis 12Apartmany Alectis 13Apartmany Alectis 14

Apartmány Alectis se nachází v Krkonošském národním parku v Peci pod Sněžkou, jen 60 metrů od sjezdovek. V celé budově funguje bezplatné Wi-Fi a parkování na místě je zdarma.

Apartmány mají vlastní koupelnu, plně vybavenou kuchyň a posezení s TV.

K restauracím a obchodům se dostanete za 10 minut chůze. Zastávka skibusu je 30 metrů od hotelu.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Apartmany Alectis)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Apartmany Alectis)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Apartmany Alectis)

Vezměte prosím na vědomí, že v Apartmánech Alectis není recepce. Pro zajištění přihlášení k pobytu prosím kontaktujte penzion předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Ke kontaktování také můžete při rezervaci využít kolonky pro zvláštní požadavky nebo hotel kontaktovat přímo.

Pro zajištění rezervace je třeba složit zálohu bankovním převodem. Apartmány Alectis vás budou po rezervaci kontaktovat s pokyny k platbě. Informujte prosím Apartmany Alectis o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.