Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Berger Pec Privat, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Berger Pec Privat a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Berger Pec Privat (Apartmány), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Berger Pec Privat. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Berger Pec Privat může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Berger Pec Privat se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Berger Pec Privat vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.8

Berger Pec Privat (Apartmány), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 339, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Berger Pec Privat
Berger Pec Privat 1Berger Pec Privat 2Berger Pec Privat 3Berger Pec Privat 4Berger Pec Privat 5Berger Pec Privat 6Berger Pec Privat 7Berger Pec Privat 8Berger Pec Privat 9Berger Pec Privat 10Berger Pec Privat 11Berger Pec Privat 12Berger Pec Privat 13Berger Pec Privat 14Berger Pec Privat 15Berger Pec Privat 16Berger Pec Privat 17Berger Pec Privat 18Berger Pec Privat 19Berger Pec Privat 20Berger Pec Privat 21Berger Pec Privat 22Berger Pec Privat 23Berger Pec Privat 24Berger Pec Privat 25Berger Pec Privat 26Berger Pec Privat 27

Berger Pec Privat nabízí 2 dobře zařízená studia na klidném místě v Peci pod Sněžkou, 900 metrů od sjezdovky Javor. Ve všech studiích je bezplatné Wi-Fi připojení.

Obě studia mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí.

Berger Pec Privat nabízí také zahradu a terasu. Na místě a v okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice, pěší turistice a dalším aktivitám. Sněžka je odtud vzdálená 4,5 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Berger Pec Privat)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Kulečník, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Přímo u sjezdovky

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Různé

Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Berger Pec Privat)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Berger Pec Privat)

Informujte prosím Berger Pec Privat o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.