Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Bouda Na Cestě, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Bouda Na Cestě a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Bouda Na Cestě (Penziony), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Bouda Na Cestě. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Bouda Na Cestě může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Bouda Na Cestě se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Bouda Na Cestě vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Bouda Na Cestě (Penziony), Pec pod Sněžkou

Velká Úpa 80, Pec pod Sněžkou Bouda Na cestě, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Bouda Na Cestě
Bouda Na Cestě 1Bouda Na Cestě 2Bouda Na Cestě 3Bouda Na Cestě 4Bouda Na Cestě 5Bouda Na Cestě 6Bouda Na Cestě 7Bouda Na Cestě 8Bouda Na Cestě 9Bouda Na Cestě 10Bouda Na Cestě 11Bouda Na Cestě 12Bouda Na Cestě 13Bouda Na Cestě 14Bouda Na Cestě 15Bouda Na Cestě 16Bouda Na Cestě 17Bouda Na Cestě 18Bouda Na Cestě 19Bouda Na Cestě 20Bouda Na Cestě 21Bouda Na Cestě 22Bouda Na Cestě 23Bouda Na Cestě 24Bouda Na Cestě 25Bouda Na Cestě 26Bouda Na Cestě 27Bouda Na Cestě 28Bouda Na Cestě 29Bouda Na Cestě 30Bouda Na Cestě 31Bouda Na Cestě 32Bouda Na Cestě 33Bouda Na Cestě 34Bouda Na Cestě 35Bouda Na Cestě 36Bouda Na Cestě 37Bouda Na Cestě 38Bouda Na Cestě 39Bouda Na Cestě 40Bouda Na Cestě 41Bouda Na Cestě 42Bouda Na Cestě 43Bouda Na Cestě 44Bouda Na Cestě 45Bouda Na Cestě 46Bouda Na Cestě 47Bouda Na Cestě 48Bouda Na Cestě 49Bouda Na Cestě 50Bouda Na Cestě 51Bouda Na Cestě 52Bouda Na Cestě 53Bouda Na Cestě 54Bouda Na Cestě 55

Bouda Na Cestě se nachází v Peci pod Sněžkou - Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 400 metrů od lanové dráhy Portášky. Nabízí sluneční terasu s výhledem na hory, bar, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

Pokoje mají koupelnu se sprchou.

K dispozici je také sdílená kuchyně.

V okolí chaty se můžete věnovat řadě aktivit včetně lyžování a cyklistiky. Hosté se mohou na lyžích snadno dostat na sjezdovku Portášky vzdálenou 300 metrů. Využít lze bezplatný skibus do Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Bouda Na Cestě)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžárna, Cyklistika, Pěší turistika, Lyžování

Jídlo a pití

Bar, Možnosti snídaně

Služby na recepci

Individuální přihlášení/ odhlášení, Turistické informace

Společné prostory

Venkovní nábytek, Společná kuchyně, Sluneční terasa, Terasa, Zahrada

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Topení, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Bouda Na Cestě)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu