Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Chata Šohajka 2**, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Chata Šohajka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Chata Šohajka (Penziony – hostince), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Chata Šohajka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Chata Šohajka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Chata Šohajka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Chata Šohajka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9

Chata Šohajka 2** (Penziony – hostince), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 3, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Chata Šohajka
Chata Šohajka 1Chata Šohajka 2Chata Šohajka 3Chata Šohajka 4Chata Šohajka 5Chata Šohajka 6Chata Šohajka 7Chata Šohajka 8Chata Šohajka 9Chata Šohajka 10Chata Šohajka 11Chata Šohajka 12Chata Šohajka 13Chata Šohajka 14Chata Šohajka 15Chata Šohajka 16Chata Šohajka 17Chata Šohajka 18Chata Šohajka 19Chata Šohajka 20Chata Šohajka 21Chata Šohajka 22Chata Šohajka 23

Tento hotel se nachází v přírodě Krkonošského národního parku. Chata Šohajka je postavena ze dřeva a stojí jen 10 minut chůze od lyžařského areálu Pec pod Sněžkou. Hostům je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Všechny pokoje jsou rustikálně zařízené a ubytovaní hosté mohou využívat sdílenou koupelnu a toalety.

Chata Šohajka má restauraci a další restaurace i jiná zařízení pak najdete v nejbližším městě Pec pod Sněžkou. Přímo z chaty mohou hosté vyrazit na pěší túru.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Chata Šohajka)

Aktivity

Pěší turistika, Lyžování

Jídlo a pití

Restaurace

Různé

Rodinné pokoje, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Chata Šohajka)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 09:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Chata Šohajka)

Upozorňujeme, že v zimních měsících není možné zaparkovat přímo na místě. Veřejné parkoviště je 1 km daleko. V létě je u chaty k dispozici bezplatné soukromé parkoviště.