Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion Eden 3***, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Penzion Eden a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion Eden (Penziony), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion Eden. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion Eden může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion Eden se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion Eden vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.7

Penzion Eden 3*** (Penziony), Pec pod Sněžkou

Velka Upa 348, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion Eden
Penzion Eden 1Penzion Eden 2Penzion Eden 3Penzion Eden 4Penzion Eden 5Penzion Eden 6Penzion Eden 7Penzion Eden 8Penzion Eden 9Penzion Eden 10Penzion Eden 11Penzion Eden 12Penzion Eden 13Penzion Eden 14Penzion Eden 15Penzion Eden 16Penzion Eden 17Penzion Eden 18Penzion Eden 19Penzion Eden 20Penzion Eden 21Penzion Eden 22Penzion Eden 23Penzion Eden 24Penzion Eden 25Penzion Eden 26Penzion Eden 27Penzion Eden 28Penzion Eden 29Penzion Eden 30Penzion Eden 31

Penzion Eden se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,3 km od sjezdovky Javor, a nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Všechna apartmá a studia mají vlastní koupelnu a satelitní TV s plochou obrazovkou. Součástí vybraných je také pohodlné posezení, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Z některých je výhled na řeku, do zahrady nebo na město. V penzionu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení.

V okolí se můžete věnovat lyžování a pěší turistice. Penzion Eden stojí 1,9 km od bikeparku Bramberk a 2 km od sjezdovky Zahrádky. Letiště v Pardubicích je vzdáleno 76 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion Eden)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Lyžárna

Doprava

Parkovací garáž

Společné prostory

Zahrada, Terasa

Služby pro rodiny a zábava

Vekovní dětské hřiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion Eden)

Příjezd od 14:30

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

Visa, Euro/Mastercard, Maestro

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion Eden)

Informujte prosím Penzion Eden o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.