Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hospoda na Peci 3***, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Hospoda na Peci a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hospoda na Peci (Penziony), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hospoda na Peci. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hospoda na Peci může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hospoda na Peci se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hospoda na Peci vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Hospoda na Peci 3*** (Penziony), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 142, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Hospoda na Peci
Hospoda na Peci 1Hospoda na Peci 2Hospoda na Peci 3Hospoda na Peci 4Hospoda na Peci 5Hospoda na Peci 6Hospoda na Peci 7Hospoda na Peci 8Hospoda na Peci 9Hospoda na Peci 10Hospoda na Peci 11Hospoda na Peci 12Hospoda na Peci 13Hospoda na Peci 14Hospoda na Peci 15Hospoda na Peci 16Hospoda na Peci 17Hospoda na Peci 18Hospoda na Peci 19Hospoda na Peci 20Hospoda na Peci 21Hospoda na Peci 22Hospoda na Peci 23Hospoda na Peci 24Hospoda na Peci 25Hospoda na Peci 26Hospoda na Peci 27Hospoda na Peci 28Hospoda na Peci 29Hospoda na Peci 30Hospoda na Peci 31Hospoda na Peci 32Hospoda na Peci 33Hospoda na Peci 34Hospoda na Peci 35

Penzion se nachází v Krkonošském národním parku, 10 minut chůze od lanovky na Sněžku v lyžařském areálu Pec pod Sněžkou. Hospoda Na Peci je historická budova s ​​dřevěným interiérem, která poskytuje ubytování v pokojích s bezplatným Wi-Fi.

Restaurace podává česká jídla a připravuje snídaně formou bufetu. Občerstvení si hosté mohou dát v baru. Na místě je bezplatné parkoviště.

Hospoda Na Peci má všechny pokoje vybavené posezením se satelitní TV. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchovým koutem.

Centrum města s obchody a autobusovým nádražím je vzdáleno 50 metrů. Sjezdovka a běžkařské stopy jsou odtud také 50 metrů. V létě můžete v národním parku poznávat turistické a cyklistické trasy.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hospoda na Peci)

Aktivity

Tenisový kurt, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Lyžárna, Vodní sporty, Aquapark

Jídlo a pití

Bar, Restaurace (à la carte)

Doprava

Parkování na ulici

Služby na recepci

Úschova zavazadel

Společné prostory

Terasa

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Hospoda na Peci)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu