Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hotel Děvín 3***, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Hotel Děvín a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hotel Děvín (Hotely), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hotel Děvín. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hotel Děvín může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hotel Děvín se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hotel Děvín vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.3

Hotel Děvín 3*** (Hotely), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 190, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Hotel Děvín
Hotel Děvín 1Hotel Děvín 2Hotel Děvín 3Hotel Děvín 4Hotel Děvín 5Hotel Děvín 6Hotel Děvín 7Hotel Děvín 8Hotel Děvín 9Hotel Děvín 10Hotel Děvín 11Hotel Děvín 12Hotel Děvín 13Hotel Děvín 14Hotel Děvín 15Hotel Děvín 16Hotel Děvín 17Hotel Děvín 18Hotel Děvín 19Hotel Děvín 20Hotel Děvín 21Hotel Děvín 22Hotel Děvín 23Hotel Děvín 24Hotel Děvín 25Hotel Děvín 26Hotel Děvín 27Hotel Děvín 28Hotel Děvín 29Hotel Děvín 30Hotel Děvín 31Hotel Děvín 32Hotel Děvín 33Hotel Děvín 34Hotel Děvín 35Hotel Děvín 36Hotel Děvín 37Hotel Děvín 38Hotel Děvín 39Hotel Děvín 40Hotel Děvín 41Hotel Děvín 42Hotel Děvín 43Hotel Děvín 44Hotel Děvín 45Hotel Děvín 46Hotel Děvín 47Hotel Děvín 48Hotel Děvín 49Hotel Děvín 50Hotel Děvín 51Hotel Děvín 52Hotel Děvín 53Hotel Děvín 54

Tento hotel se nachází v poklidné lokalitě a sídlí v tradiční dřevěné budově. Nabízí restauraci s panoramatickým výhledem na hory v Krkonošském národním parku. V okolí najdete snowboardové a lyžařské tratě.

Hotel Děvín má nekuřácké pokoje s ústředním topením, fénem a malým trezorem (může vám být účtován příplatek). Ve všech najdete fén a malý trezor (může být účtován příplatek).

Na drink si můžete zajít do hotelového baru a vychutnat si jej na terase. Hotelová restaurace nabízí pouze polopenzi, kterou je třeba objednat předem.

Děvín je obklopen lesem plným kopců, kam se můžete vydat na pěší a cyklistické výlety. Je ideální i pro běh na lyžích. K 800 metrů vzdáleným lyžařským vlekům lze dojet skibusem. K malému lyžařskému vleku pro děti je to 200 metrů a do centra Pece pod Sněžkou 800 metrů.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hotel Děvín)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Lyžárna, Lyžařská škola, Badmintonové vybavení

Jídlo a pití

Bar

Bazén a wellness

Venkovní bazén (sezónní), Bazén

Doprava

Pronájem kol (za poplatek)

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Terasa, Sluneční terasa

Služby pro rodiny a zábava

Dětská herna

Různé

Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Hotel Děvín)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:30

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Hotel Děvín)

Upozorňujeme, že v zimě je nutné použít sněhové řetězy.