Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pecka Penzion, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Pecka Penzion a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pecka Penzion (Penziony), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pecka Penzion. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pecka Penzion může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pecka Penzion se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pecka Penzion vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Pecka Penzion (Penziony), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 171, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pecka Penzion
Pecka Penzion 1Pecka Penzion 2Pecka Penzion 3Pecka Penzion 4Pecka Penzion 5Pecka Penzion 6Pecka Penzion 7Pecka Penzion 8Pecka Penzion 9Pecka Penzion 10Pecka Penzion 11Pecka Penzion 12Pecka Penzion 13Pecka Penzion 14Pecka Penzion 15Pecka Penzion 16Pecka Penzion 17Pecka Penzion 18Pecka Penzion 19Pecka Penzion 20Pecka Penzion 21Pecka Penzion 22Pecka Penzion 23Pecka Penzion 24Pecka Penzion 25Pecka Penzion 26Pecka Penzion 27Pecka Penzion 28Pecka Penzion 29Pecka Penzion 30Pecka Penzion 31Pecka Penzion 32Pecka Penzion 33Pecka Penzion 34Pecka Penzion 35Pecka Penzion 36Pecka Penzion 37Pecka Penzion 38Pecka Penzion 39Pecka Penzion 40Pecka Penzion 41Pecka Penzion 42Pecka Penzion 43Pecka Penzion 44Pecka Penzion 45Pecka Penzion 46Pecka Penzion 47Pecka Penzion 48Pecka Penzion 49

Pecka Penzion leží v Peci pod Sněžkou, 10 minut chůze od sjezdovky Javor. Nabízí pokoje a apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, zahradu a lyžárnu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Pokoje i apartmány v penzionu Pecka mají starožitný nábytek ze 60. let 20. století a vlastní nebo sdílenou koupelnu. V apartmánech najdete dobře vybavenou kuchyň a posezení.

Hosté zde mohou využívat plně vybavenou sdílenou kuchyň a společný lounge. Na místě nechybí ani tenisový kurt a bowling.

Kolem domu vede několik turistických tras a cyklostezek.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pecka Penzion)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Gril

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Knihovna, Společná kuchyně, Společenská místnost, Venkovní nábytek

Různé

Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Pelíšky pro domácí mazlíčky, Misky pro domácí mazlíčky

Obecné podmínky (Pecka Penzion)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pecka Penzion)

Informujte prosím Pecka Penzion o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.