Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Pension Skalicky 3***, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Pension Skalicky a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Pension Skalicky (Penziony – hostince), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Pension Skalicky. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Pension Skalicky může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Pension Skalicky se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Pension Skalicky vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Pension Skalicky 3*** (Penziony – hostince), Pec pod Sněžkou

Zahradky 41, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Pension Skalicky
Pension Skalicky 1Pension Skalicky 2Pension Skalicky 3Pension Skalicky 4Pension Skalicky 5Pension Skalicky 6Pension Skalicky 7Pension Skalicky 8Pension Skalicky 9Pension Skalicky 10Pension Skalicky 11Pension Skalicky 12Pension Skalicky 13Pension Skalicky 14Pension Skalicky 15Pension Skalicky 16Pension Skalicky 17Pension Skalicky 18Pension Skalicky 19Pension Skalicky 20Pension Skalicky 21Pension Skalicky 22Pension Skalicky 23Pension Skalicky 24Pension Skalicky 25

Pension Skalický se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky a nabízí výhled na Pec pod Sněžkou a možnost příjezdu k objektu a odjezdu od objektu na lyžích. K dispozici je sdílená kuchyně a společenská místnost s TV. Ve všech prostorách funguje bezplatné Wi-Fi.

Každý prakticky zařízený pokoj má vlastní koupelnu uvnitř nebo mimo pokoj.

V létě můžete využívat terasu a bezplatný gril. V centru města jsou různé obchody.

V létě lze u budovy zdarma parkovat. V zimě je veřejné parkoviště vzdálené 1,5 km a může být zpoplatněné.

Pension Skalický je vzdálený 300 metrů od běžkařské tratě Krkonošská magistrála. Centrum města je 2 km daleko.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Pension Skalicky)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika, Přímo u sjezdovky, Lyžování

Jídlo a pití

Gril

Služby na recepci

Turistické informace

Společné prostory

Zahrada, Venkovní krb, Prostory vhodné na piknik, Venkovní nábytek, Terasa, Knihovna, Společná kuchyně, Společenská místnost

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle

Různé

Topení, Všechny prostory nekuřácké, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Pension Skalicky)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Pension Skalicky)

Upozorňujeme, že od dubna do listopadu lze na místě parkovat zdarma. Od prosince do března je možné za příplatek parkovat na 1,5 km vzdáleném parkovišti.