Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Penzion U Sochoru, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Penzion U Sochoru a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Penzion U Sochoru (Penziony), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Penzion U Sochoru. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Penzion U Sochoru může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Penzion U Sochoru se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Penzion U Sochoru vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.2

Penzion U Sochoru (Penziony), Pec pod Sněžkou

Malá pláň 282, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Penzion U Sochoru
Penzion U Sochoru 1Penzion U Sochoru 2Penzion U Sochoru 3Penzion U Sochoru 4Penzion U Sochoru 5Penzion U Sochoru 6Penzion U Sochoru 7Penzion U Sochoru 8Penzion U Sochoru 9Penzion U Sochoru 10Penzion U Sochoru 11Penzion U Sochoru 12Penzion U Sochoru 13Penzion U Sochoru 14Penzion U Sochoru 15Penzion U Sochoru 16Penzion U Sochoru 17Penzion U Sochoru 18Penzion U Sochoru 19Penzion U Sochoru 20Penzion U Sochoru 21Penzion U Sochoru 22Penzion U Sochoru 23Penzion U Sochoru 24Penzion U Sochoru 25Penzion U Sochoru 26Penzion U Sochoru 27Penzion U Sochoru 28Penzion U Sochoru 29Penzion U Sochoru 30Penzion U Sochoru 31Penzion U Sochoru 32Penzion U Sochoru 33Penzion U Sochoru 34Penzion U Sochoru 35Penzion U Sochoru 36Penzion U Sochoru 37Penzion U Sochoru 38

Penzion U Sochorů se nachází v Peci pod Sněžkou v Královéhradeckém kraji, 800 metrů od sjezdovky Javor, a nabízí lyžárnu a lyžařskou školu.

Některé pokoje mají pohodlné posezení. Ve všech pokojích je k dispozici kávovar a rychlovarná konvice. Všechny mají také vlastní koupelnu. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou.

Hotel má i sdílenou kuchyň.

V okolí se hosté mohou věnovat mimo jiné i lyžování a golfu. Penzion U Sochorů stojí 1,4 km od rozhledny Bramberk i od sjezdovky Zahrádky. Na letiště Pardubice je to 76 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Penzion U Sochoru)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Tenisový kurt, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Squash, Lyžárna

Společné prostory

Zahrada, Společná kuchyně, Venkovní nábytek

Služby pro rodiny a zábava

Stolní hry/ puzzle, Vekovní dětské hřiště

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Penzion U Sochoru)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Penzion U Sochoru)

Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.