Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Residence Sněžka, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Residence Sněžka a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Residence Sněžka (Apartmány), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Residence Sněžka. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Residence Sněžka může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Residence Sněžka se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Residence Sněžka vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.6

Residence Sněžka (Apartmány), Pec pod Sněžkou

Residence Sněžka 194 Pec pod Sněžkou 194, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Residence Sněžka
Residence Sněžka 1Residence Sněžka 2Residence Sněžka 3Residence Sněžka 4Residence Sněžka 5Residence Sněžka 6Residence Sněžka 7Residence Sněžka 8Residence Sněžka 9Residence Sněžka 10Residence Sněžka 11Residence Sněžka 12Residence Sněžka 13Residence Sněžka 14Residence Sněžka 15Residence Sněžka 16Residence Sněžka 17Residence Sněžka 18Residence Sněžka 19Residence Sněžka 20Residence Sněžka 21Residence Sněžka 22Residence Sněžka 23Residence Sněžka 24Residence Sněžka 25Residence Sněžka 26Residence Sněžka 27Residence Sněžka 28Residence Sněžka 29Residence Sněžka 30Residence Sněžka 31Residence Sněžka 32Residence Sněžka 33Residence Sněžka 34Residence Sněžka 35Residence Sněžka 36Residence Sněžka 37Residence Sněžka 38Residence Sněžka 39Residence Sněžka 40Residence Sněžka 41

Residence Sněžka se nachází v Peci pod Sněžkou, 1,3 km od sjezdovky Javor a 1,9 km od Bramberku. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Ubytování zahrnuje posezení. Dále je zde kuchyňský kout s myčkou, sporákem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Součástí je vlastní koupelna se sprchou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Na jídlo si mohou hosté zajít do restaurace.

V okolí se lze věnovat celé řadě aktivit, včetně lyžování nebo pěší turistiky. Ubytování nabízí lyžárnu a pronájem jízdních kol. Residence Sněžka je vzdálená 1,9 km od sjezdovky Zahrádky. Na letiště Pardubice je to 76 km.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Residence Sněžka)

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Lyžárna

Jídlo a pití

Restaurace, Restaurace (à la carte)

Doprava

Pronájem kol (za poplatek), Parkování na ulici

Různé

Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Residence Sněžka)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Residence Sněžka)

Informujte prosím Residence Sněžka o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.