Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování v Peci pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Ubytování v Peci pod Sněžkou a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování v Peci pod Sněžkou (Apartmány), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování v Peci pod Sněžkou. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování v Peci pod Sněžkou může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování v Peci pod Sněžkou se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování v Peci pod Sněžkou vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9

Ubytování v Peci pod Sněžkou (Apartmány), Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 313, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování v Peci pod Sněžkou
Ubytování v Peci pod Sněžkou 1Ubytování v Peci pod Sněžkou 2Ubytování v Peci pod Sněžkou 3Ubytování v Peci pod Sněžkou 4Ubytování v Peci pod Sněžkou 5Ubytování v Peci pod Sněžkou 6Ubytování v Peci pod Sněžkou 7Ubytování v Peci pod Sněžkou 8Ubytování v Peci pod Sněžkou 9Ubytování v Peci pod Sněžkou 10Ubytování v Peci pod Sněžkou 11Ubytování v Peci pod Sněžkou 12Ubytování v Peci pod Sněžkou 13Ubytování v Peci pod Sněžkou 14Ubytování v Peci pod Sněžkou 15Ubytování v Peci pod Sněžkou 16Ubytování v Peci pod Sněžkou 17Ubytování v Peci pod Sněžkou 18Ubytování v Peci pod Sněžkou 19Ubytování v Peci pod Sněžkou 20Ubytování v Peci pod Sněžkou 21Ubytování v Peci pod Sněžkou 22Ubytování v Peci pod Sněžkou 23Ubytování v Peci pod Sněžkou 24Ubytování v Peci pod Sněžkou 25Ubytování v Peci pod Sněžkou 26

Ubytování v Peci pod Sněžkou stojí 500 metrů od Sněžky a pouhých 400 metrů od centra Pece pod Sněžkou. Je odtud výhled na hory. Ke sjezdovce Javor je to 1,2 km. Wi-Fi je zdarma k dispozici ve všech prostorách.

Součástí ubytování je posezení, kuchyňský kout a vlastní koupelna. Ubytování v Peci pod Sněžkou poskytuje ručníky a ložní prádlo.

Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování a cyklistika. Ubytování v Peci pod Sněžkou se nachází 1,8 km od sjezdovky Bramberk a 1,9 km od sjezdovky Zahrádky.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování v Peci pod Sněžkou)

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů

Doprava

Parkovací garáž

Různé

Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky

Obecné podmínky (Ubytování v Peci pod Sněžkou)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování v Peci pod Sněžkou)

Informujte prosím Ubytování v Peci pod Sněžkou o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.