Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Ubytování v soukromí Kouba 3***, Pec pod Sněžkou

Snadná online rezervace Ubytování v soukromí Kouba a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Pec pod Sněžkou bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Ubytování v soukromí Kouba (Ubytování v soukromí), ubytování v Peci pod Sněžkou, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Ubytování v soukromí Kouba. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Ubytování v soukromí Kouba může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Ubytování v soukromí Kouba se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Ubytování v soukromí Kouba vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9.1

Ubytování v soukromí Kouba 3*** (Ubytování v soukromí), Pec pod Sněžkou

Malá pláň 266, Pec pod Sněžkou, Česká republika (Zobrazit hotel na mapě)

Ubytování v soukromí Kouba
Ubytování v soukromí Kouba 1Ubytování v soukromí Kouba 2Ubytování v soukromí Kouba 3Ubytování v soukromí Kouba 4Ubytování v soukromí Kouba 5Ubytování v soukromí Kouba 6Ubytování v soukromí Kouba 7Ubytování v soukromí Kouba 8Ubytování v soukromí Kouba 9Ubytování v soukromí Kouba 10Ubytování v soukromí Kouba 11Ubytování v soukromí Kouba 12Ubytování v soukromí Kouba 13Ubytování v soukromí Kouba 14Ubytování v soukromí Kouba 15Ubytování v soukromí Kouba 16Ubytování v soukromí Kouba 17Ubytování v soukromí Kouba 18Ubytování v soukromí Kouba 19

Ubytování v soukromí Kouba se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 300 metrů od sjezdovky Javor. Nabízí bezplatné Wi-Fi. V zimě najdete zastávku skibusu 50 metrů od ubytování a v letních měsících mohou hosté využít gril na zahradě.

Pokoje mají kuchyňský kout a koupelnu se sprchou.

Přímo před domem najdete restauraci a od nejbližšího obchodu s potravinami vás dělí 300 metrů.

Autobusová zastávka je vzdálená 200 metrů a hora Sněžka se tyčí 7 km od ubytování. Ubytování v soukromí Kouba nabízí neplacené soukromé parkoviště. K ubytování se v zimě dostanete autem.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Ubytování v soukromí Kouba)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Lyžování, Pěší turistika

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada

Různé

Všechny prostory nekuřácké, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Ubytování v soukromí Kouba)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Ubytování v soukromí Kouba)

Provozovatel ubytování žádá hosty, aby předem sdělili předpokládaný čas příjezdu. Tuto informaci můžete při rezervaci uvést do zvláštních požadavků. Informujte prosím Ubytování v soukromí Kouba o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.